Edulood – Bodyfood

Ragnar Kaasik

2017. aasta Eesti meister vabamaadluses, 2017. aasta Põhjamaade meister, 2017. aasta Euroopa meistrivõistluste 10. koht

"Kasutasin toidupulbrit "Vägilane" igapäevaselt peale treeninguid lihaste taastamiseks. BodyFood toidupulbrit tarbides on paranenud minu verevarustus, unekvaliteet ning seedimine. Soovitan seda kõigile, kes peavad lugu looduslikest maitseelamustest ning soovivad seeläbi parandada oma elukvaliteeti."

home_active_arrow
 

Mikk Meerents

Sportlio

"Vägilase pulbrit segan ma hommikupudru sisse. Tänu sellele tunnen, et kõht püsib kauem täis. Olla on hea ja seedimine läks ka paremaks. Soovitaksin seda kõigile, kes tunnevad, et hommikusöök võiks olla tugevam ning samas ka kasulikum."

home_active_arrow

Eleri Etverk

Triatleet

"Peale kahte nädalat Energia toidupulbri tarbimist võis juba öelda, et energiat on see juurde andnud küll. Kõige rohkem meeldib mulle panna Energiat smuuti sisse, aga see sobib hästi ka jogurti, kohupiima ja pudruga. Peale pulbri kasutuselevõtmist on hommikuti lihtsam üles tõusta ning süües püsib kõht kauem täis. Pulbrit soovitan kasutada just hommikuti, sest siis annab see energiat kogu päevaks ja aine efektiivsus on tuntavam. Mina olen pulbri toimega rahul ja soovitan ka teistel seda proovida!"

home_active_arrow
 

Jürgen Külm

Maratonijooksja

"Üritan taimetoitlasena saada kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalid kätte tavatoidust, sest see on odavam ning organism omastab seda paremini kui toidulisandeid. Kamajahust saab hindamatut taimset valku, energiat andvaid süsivesikuid, eeskätt närvisüsteemile vajalikke B-rühma vitamiine ja südametegevust soodustavaid ja vähki ennetavaid mineraalaineid jpm. Lisan pulbrit oma hommikusmuutisse, mida söön peale hommikujooksu. Ütlen ausalt, olen märganud muutusi: treeningjärgne taastumine on olnud kiirem, lõikude ajad on läinud kiiremaks, raske treeningu järgne enesetunne on olnud parem."

home_active_arrow

Sille Martma

Elustiilinõustaja ja blogija

"Energia kamapulbrit segan hommikuti keefiriga ja lisan sisse ka pehme banaani, siis ei olegi vajadust suhkruga magustada. See on üks väga hea viis minu jaoks hommikusööki asendada. See hommikusöök hoiab kõhu kauem täis, mis on minu jaoks kõige olulisem faktor. Lisaks ei tekita söömine pärast seedimisega kaasnevat raskustunnet ega unisust, mis paljude muude einetega tekkida võib. Kamapulber on eriline, kuna ta esiteks meenutab väga Eestit ja Eesti rahvustoitu. Ta on puhas, looduslik ning Energia segusse lisatud šokolaad ja pähklitükid teevad sellest justkui magustoidu. Seega ongi tema erilisus just koostisosade tasakaal, et seda saab süüa nii einena kui magustoiduna. Lisaks on oluline minu meelest just mineraalainete osakaal selles pulbris, sest eestlaste menüü kipub viimasel ajal just mineraalidevaesemaks muutuma."

home_active_arrow
 

Tarmo Kajandi

Popsport! juht, võrkpalli- ja indiacatreener

"Kasutasin erinevaid BodyFood toidupulbreid intensiivse treenimise perioodidel, samuti päev otsa kestnud võrkpalli- ja indiacaturniiridel. 3-4 supilusikatäit pulbrit segatuna kefiiri või jogurtiga taastab kiiresti jõuvarud ja on sobilik vahepala. Kontorirottidele soovitus - kui pole aega lõunastada, siis toidupulber kefiiri või jogurtiga annab jõudu õhtusöögini vastu pidada."

home_active_arrow

Kaspar Sula

Eesti meister aerutamises, 2017. a. maailmameistrivõistluste 13. koht

"Mina kasutan Proteiini ja Maratoni pulbreid ja taastumispulbrit Relax igapäevaselt lisaenergia saamiseks vahepalana. Vahepalana meeldivad nad mulle sellepärast, et neid on väga lihtne tarbida. Teen endale segu valmis ja pistan kotti. Kui võrrelda toiduga, mis on eelnevalt soojendatud või salat, mis on varem valmistatud, ei muuda need tooted seistes maitset ega muutu ebameeldivaks. Samuti ei pea kulutama aega toiduvalmistamisele nagu näiteks pliidi ääres muna valvamiseks. Kasutan proteiinipulbrit näiteks hommikusöögis, segatuna pudru või müsli sisse, et saada kätte hommikune lisavalk. Maratonipulbri võtan kasutusse peale hommikust trenni, et koheselt saada lisaenergia, mis toimib nagu lõunaoode. Tänu sellele saan valmistada lõunasööki kannatamata tühja kõhu tunnet. Relax taastumise pulbri võtan kasutusele õhtuti, kui õhtusöögist on juba tükk aega möödas ja keha hakkab jälle toitu nõudma. Kuna mulle tühja kõhuga magama minek ei meeldi ja pulbri eesmärgiks on just taastumine. Siis on see täpselt sobiv pulber, et anda kehale ööseks lisatoitaineid, et hommikul oleks jälle värske ja energilisena ärgata."

home_active_arrow
 

Diana Mogiš

Toitumisnõustaja ja treener

"Minu kogemused Bodyfoodiga on imelised! Kasutan ise kõige enam Energia kamapulbrit. Olen hommikuti tänu korralikule energiavarule mõnusa hommikujooksu/treeningu harrastaja. Ei oskagi öelda, kas mõtlen energiat juurde saadavast pulbrist või tuleb see tõepoolest sealt, kuid tulemused on head ja jaksu rohkem. Varasemalt pidin võtma mett ja veidike sidrunivett, et hommikutreeninguga alustada, nüüd pisike sheik Energia pulbriga toimib ideaalselt. Mina olen rahul, keha tänab ja vaim on juba hommikul ergas. Kõik vaid iseenda nimel!"

home_active_arrow
Instagram